Gobble Up Savings this Holiday SeasonView Allabout$74.97ea($24.99/lb)USDA Select Angus Bone In Standing Rib Roast (Avg. 3lb)Add To Cartabout$44.90ea($4.49/lb)Smithfield Spiral Ham Half (Avg. 10lb)Add To CartSave $2.99$9.99$7.0010oz($0.70/oz)Lowes Foods Keep It Shrimple Cooked Shrimp Ring with Sauce 10 ozAdd To CartSave $4.00/lb$14.99$10.991lb($10.99/lb)Fresh Atlantic SalmonAdd To Cart1lb1.5lb2lb2.5lb3lb3.5lb4lb4.5lb5lb5.5lb6lb6.5lb7lb7.5lb8lb8.5lb9lb9.5lb10lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.$3.491lb($3.49/lb)USDA Grade A Frozen Young Tom Turkey (Avg. 21-23lbs)Add To Cart22lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.$22.991lb($22.99/lb)USDA Select Angus Standing Whole Bone In Rib RoastAdd To Cart12lb14lb16lb18lb20lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.$26.991lb($26.99/lb)Certified Angus Beef Whole Bone-In Beef Rib LoinAdd To Cart12lb14lb16lb18lb20lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.about$104.97ea($34.99/lb)Certified Angus Beef Prime Whole Standing Rib Roast (Avg. 3lb)Add To Cart$3.991lb($3.99/lb)Butterball Fresh Hen (Avg. 11-13lbs)Add To Cart12lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.about$44.91ea($4.99/lb)Smithfield Pecan Praline Spiral Half Ham (Avg. 9lb)Add To Cartabout$44.90ea($4.49/lb)Smithfield Brown Sugar Spiral Ham Half (Avg. 10lb)Add To Cart$5.991lb($5.99/lb)Butterball Fresh Turkey Breast (Avg. 5lb)Add To Cart5lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.about$98.91ea($10.99/lb)Certified Angus Beef Whole Sirloin Tip (Avg. 9lb)Add To Cartabout$8.96ea($12.99/lb)Certified Angus Boneless Beef Silver Side Sirloin Tip Steak (Avg. 3 Pieces Per Package) (Avg. 0.69lb)Add To Cartabout$7.92ea($12.99/lb)Certified Angus Boneless Beef Sirloin Tip Steak (Avg. 0.61lb)Add To Cartabout$13.59ea($16.99/lb)Certified Angus Beef Fresh Boneless Beef Tips (Avg. 0.8lb)Add To Cartabout$12.74ea($16.99/lb)Certified Angus Beef Boneless Beef Strips for Stir Fry (Avg. 0.75lb)Add To Cartabout$104.97ea($34.99/lb)Certified Angus Beef Peeled Butt Tenderloin (Avg. 3lb)Add To Cart$34.991lb($34.99/lb)Certified Angus Beef Whole Tenderloin (Avg. 6.5 Lbs Per Pack)Add To Cart6lb7lb8lb9lb10lb11lb12lb13lb14lb15lb16lb17lb18lb19lb20lb21lb22lb23lb24lb25lb26lb27lb28lb29lb30lb31lb32lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.$22.9916oz($1.44/oz)Lowes Foods Cooked Tail On Peeled & Deveined 41/50 Count Medium Shrimp 16 ozAdd To CartSave $2.99$12.99$10.0016oz($0.63/oz)Lowes Foods Shrimply Shareable Cooked Shrimp Ring with Sauce 16 ozAdd To CartView Allabout$1.49ea($1.49/lb)Premium Loose Sweet Potato (Avg. 1lb)Add To Cart$3.797.76oz($0.49/oz)Pepperidge Farm Herb Seasoned Classic Stuffing 12 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Buttery Homestyle Mashed Potatoes 4 ozAdd To CartSave $1.00$7.99$6.9924oz($0.29/oz)Lowes Foods Dill Pickles 24 ozAdd To Cart$4.995lb($1.00/lb)Tenda Bake Self-Rising Yellow Corn Meal Mix 5 lbAdd To Cart$2.2914.75oz($0.16/oz)Del Monte Cream Style Sweet Corn 14.75 ozAdd To Cart$4.996oz($0.83/oz)French's Original Crispy Fried Onions 6 ozAdd To Cart$3.598oz($0.45/oz)Kraft Sharp Cheddar Shredded Cheese 8 ozAdd To Cart$4.2940oz($0.11/oz)Bruce's Yams Cut Sweet Potatoes In Syrup 40 ozAdd To Cart$3.1929oz($0.11/oz)Bruce's Cut Yams In Syrup 29 ozAdd To Cart$2.3914oz($0.17/oz)Ocean Spray Jellied Cranberry Sauce 14 ozAdd To Cart$2.3914oz($0.17/oz)Ocean Spray Whole Berry Cranberry Sauce 14 ozAdd To Cart$3.7912oz($0.32/oz)Pepperidge Farm Herb Seasoned Cubed Stuffing 12 ozAdd To Cart$3.7912oz($0.32/oz)Pepperidge Farm Corn Bread Classic Stuffing 12 ozAdd To Cart$7.0048oz($0.15/oz)Pick & Prep Cauliflower Florets 48 ozAdd To Cart$5.0015oz($0.33/oz)Pick & Prep Washed & Snapped Green Snap Beans 15 ozAdd To Cart$5.0026oz($0.19/oz)Pick & Prep Cubed Sweet Potatoes 26 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Four Cheese Mashed Potatoes 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Butter & Herbs Mashed Potatoes 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Roasted Garlic Mashed Potatoes 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Loaded Baked Mashed Potatoes 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Cheesy Scalloped Homestyle Casserole 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Cheddar & Sour Cream Mashed Potatoes 4 ozAdd To Cart$1.694.1oz($0.41/oz)Idahoan Baby Reds Mashed Potatoes 4.1 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Classic Mashed Potatoes 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Au Gratin Homestyle Casserole 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Smokey Cheese & Bacon Mashed Potatoes 4.1 ozAdd To Cart$1.694.1oz($0.41/oz)Idahoan Buttery Golden Selects Mashed Potatoes 4.1 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Sour Cream & Chives Mashed Potatoes 4 ozAdd To Cart$1.694oz($0.42/oz)Idahoan Scalloped Sliced Potato Bake 4 ozAdd To CartView All$17.991ea($17.99/ea)Boar's Head Charuterie & Cheese TrayAdd To Cart$9.491ea($9.49/ea)Boar's Head Pepperoni & Yellow Cheddar Charcuterie Duet 6 ozAdd To Cart$5.4913.8oz($0.40/oz)Town House Original Crackers 13.8 ozAdd To Cart$5.9910oz($0.60/oz)Esti Hummus 10 ozAdd To Cart$10.997oz($1.57/oz)Sartori Creamy Montamore Cheddar Block Cheese 7 ozAdd To Cart$12.498oz($1.56/oz)President Mini Brie Soft Cheese 8 ozAdd To Cart$10.991ea($10.99/ea)Boar's Head Genoa Salame Sweet Capocollo & Sweet Sopressata Charcuterie Trio 6 ozAdd To Cart$10.991ea($10.99/ea)Boars Head Charcuterie Trio TrayAdd To Cart$9.491ea($9.49/ea)Boars Head Hard Salami & Smoked Gouda Charcuterie Duet TrayAdd To Cart$5.499.2oz($0.60/oz)Town House Flipsides Original Pretzel Crackers 9.2 ozAdd To Cart$5.499.5oz($0.58/oz)Town House Pita Mediterranean Herb Crackers 9.5 ozAdd To Cart$5.499.5oz($0.58/oz)Town House Pita Sea Salt Crackers 9.5 ozAdd To Cart$5.499oz($0.61/oz)Town House Dipping Thins Sea Salt Crackers 9 ozAdd To Cart$3.2916oz($0.21/oz)Lowes Foods Dry Roasted Salted Peanuts 16 ozAdd To Cart$3.2916oz($0.21/oz)Lowes Foods Dry Roasted Unsalted Peanuts 16 ozAdd To Cart$3.9912oz($0.33/oz)Lowes Foods Honey Roasted Peanuts 12 ozAdd To Cart$3.2916oz($0.21/oz)Lowes Foods Dry Roasted Lightly Salted Peanuts 16 ozAdd To Cart$3.498oz($0.44/oz)Sargento 4 Cheese Mexican Shredded Cheese 8 ozAdd To Cart$3.498oz($0.44/oz)Sargento Sharp Cheddar Fancy Shredded Cheese 8 ozAdd To Cart$3.495oz($0.70/oz)Sargento Parmesan Fancy Shredded Cheese 5 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Kosher Dill Spears 24 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Kosher Dill Spears With Sea Salt 24 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Kosher Baby Dills 24 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Bread & Butter Chips 24 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Simply Pickles Bread & Butter Chips 24 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Simply Pickles Kosher Baby Dills 24 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Simply Pickles Kosher Hamburger Dill Chips 24 ozAdd To Cart$4.2924oz($0.18/oz)Mt. Olive Simply Pickles Kosher Dill Spears 24 ozAdd To Cart$4.491ea($4.49/ea)Organic Grape TomatoAdd To Cart$2.498oz($0.31/oz)Lowes Foods Stay Original Lightly Salted Kettle Cooked Chips 8 ozAdd To CartView All$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Cranberry With Lime Juice 64 ozAdd To Cart$5.993ea($2.00/ea)3lb California Navel OrangesAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Vintner's Reserve Pinot Gris Wine 750 ml BottleAdd To Cart$11.49144oz($0.08/oz)Coca-Cola 12 Pack 12 fl oz CansAdd To CartSave $8.00$23.99$15.99750ml($0.02/ml)La Marca Prosecco Sparkling Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $7.50$19.99$12.49750ml($0.02/ml)Josh Cabernet Sauvignon Wine 750 ml BottleAdd To Cart$11.49144oz($0.08/oz)Diet Coke 12 Pack 12 fl oz CansAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Vintner's Reserve Riesling Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Sauvignon Blanc Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Vintner's Reserve Zinfandel Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Vintner's Reserve Chardonnay Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Avant Chardonnay Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $7.50$19.99$12.49750ml($0.02/ml)Josh Merlot Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $9.50$21.99$12.49750ml($0.02/ml)Josh Pinot Noir Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $7.50$19.99$12.49750ml($0.02/ml)Josh Legacy Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $7.50$19.99$12.49750ml($0.02/ml)Josh Cellars Lodi Zinfandel Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Vintner’s Reserve Rose Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $7.50$19.99$12.49750ml($0.02/ml)Josh Prosecco Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $7.50$19.99$12.49750ml($0.02/ml)Josh Extra Dry Prosecco Rose Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $8.00$23.99$15.99750ml($0.02/ml)La Marca Prosecco Rose Sparkling Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $4.00$19.99$15.99750ml($0.02/ml)Kendall-Jackson Avant Lower Calorie Chardonnay Wine 750 ml BottleAdd To CartSave $10.00$32.99$22.99288oz($0.08/oz)Yuengling Light Lager Beer 24 Pack 12 oz CansAdd To CartSave $10.00$32.99$22.99288oz($0.08/oz)Yuengling Traditional Lager Beer 24 Pack 12 oz CansAdd To Cart$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Cran Pomegranate Juice 64 ozAdd To Cart$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Diet Cran Pomegranate Juice 64 ozAdd To Cart$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Cranberry Watermelon Juice 64 ozAdd To Cart$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Diet Cranberry With Lime Juice 64 ozAdd To Cart$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Diet Cran-Cherry Juice 64 ozAdd To Cart$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Cran Mango Juice 64 ozAdd To Cart$3.9964oz($0.06/oz)Ocean Spray Cran Pineapple Juice 64 ozAdd To CartView AllSave $1.00$10.99$9.9919.5oz($0.51/oz)Dutch Apron Bakery Pumpkin Cake Roll With Cream Cheese FillingAdd To Cart$11.991ea($11.99/ea)Brownie Tray (Requires 24 Hour Lead Time)Requires 1 day to prepareAdd To Cart$7.491ea($7.49/ea)6Ct Cupcakes Yellow & ChocolateAdd To Cart$3.799oz($0.42/oz)Keebler Graham Cracker Deep Dish Pie Crust 9 ozAdd To Cart$2.998oz($0.37/oz)Cool Whip Original Whipped Topping 8 ozAdd To CartSave $0.10$5.89$5.7910oz($0.58/oz)Lowes Foods Hot Fudge SauceAdd To CartSave $0.10$5.89$5.7910.4oz($0.56/oz)Lowes Foods Creamy Caramel SauceAdd To CartSave $0.79$3.292for/$5.0015oz($0.17/oz)Libby's 100% Pure Pumpkin 15 ozAdd To CartSave $1.00$4.99$3.9929oz($0.14/oz)Libby's 100% Pure Pumpkin 29 ozAdd To CartSave $1.00$4.99$3.9930oz($0.13/oz)Libby's Easy Pumpkin Pie Mix 30 ozAdd To Cart$8.4932oz($0.27/oz)Edwards Georgia Style Pecan Pie 32 ozAdd To Cart$6.7937oz($0.18/oz)Mrs. Smith's Apple Pie 37 ozAdd To Cart$6.7937oz($0.18/oz)Mrs. Smith's Dutch Apple Pie 37 ozAdd To Cart$17.4948oz($0.36/oz)The Village Pie Maker Apple Pie 3 lbsAdd To Cart$17.4948oz($0.36/oz)The Village Pie Maker Strawberry Rhubarb Pie 3 lbsAdd To Cart$3.596oz($0.60/oz)Keebler Reduced Fat Graham Cracker Pie Crust 6 ozAdd To Cart$3.594oz($0.90/oz)Keebler Graham Cracker Mini Pie Crusts 6 Count 4 ozAdd To Cart$3.596oz($0.60/oz)Keebler Chocolate Pie Crust 6 ozAdd To Cart$3.596oz($0.60/oz)Keebler Butter Flavor Pie Crust 6 ozAdd To Cart$1.9912oz($0.17/oz)Carnation Evaporated Milk 12 ozAdd To Cart$1.9912oz($0.17/oz)Carnation Lowfat 2% Evaporated Milk 12 ozAdd To Cart$5.1917.8oz($0.29/oz)Jell-O No Bake Cherry Cheesecake Mix 17.8 ozAdd To Cart$5.1919.6oz($0.26/oz)Jell-O No Bake Strawberry Cheesecake Mix 19.6 ozAdd To Cart$4.699.24oz($0.51/oz)Jell-O No Bake Chocolate Cheesecake Mix 9.24 ozAdd To Cart$5.1912.6oz($0.41/oz)Jell-O Oreo No Bake Dessert Kit 12.6 ozAdd To Cart$2.998oz($0.37/oz)Cool Whip Extra Creamy Whipped Topping 8 ozAdd To Cart$2.998oz($0.37/oz)Cool Whip Reduced Fat Whipped Topping 8 ozAdd To Cart$2.998oz($0.37/oz)Cool Whip Zero Sugar Whipped Topping 8 ozAdd To Cart