Navigated to Searching for Coffee items... page
Coffee Find Your Favorite Flavors, Roasts and Blends

See What's Brewing

Bottled CoffeeSyrups
Whole Bean CoffeeInstant CoffeeGround Coffee

Coffee Creamers

LFS Brand Coffee
Starbucks Unsweetened Black Medium Roast Iced Coffee 48 oz
$6.99
48oz($0.15/oz)
Starbucks Unsweetened Black Medium Roast Iced Coffee 48 oz
International Delight Caramel Macchiato Iced Coffee 64 oz
$4.99
64oz($0.08/oz)
International Delight Caramel Macchiato Iced Coffee 64 oz
Eight O'Clock Original Ground Coffee 11 oz
Save $5.00
$11.99
$6.99
11oz($0.64/oz)
Eight O'Clock Original Ground Coffee 11 oz
Starbucks Caramel Macchiato Iced Espresso 40 oz
$6.99
40oz($0.17/oz)
Starbucks Caramel Macchiato Iced Espresso 40 oz
Cameron's Jamaican Blend Medium-Dark Roast K-Cup Coffee Pods 12 Count 3.91 oz
Save $2.00
$10.49
$8.49
12ct($0.71/ct)
Cameron's Jamaican Blend Medium-Dark Roast K-Cup Coffee Pods 12 Count 3.91 oz
Starbucks Hazelnut K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.6 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Hazelnut K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.6 oz
Starbucks Sumatra Dark Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Sumatra Dark Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks Toffeenut Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Toffeenut Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks Italian Roast Dark Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Italian Roast Dark Roast Ground Coffee 12 oz
Starbucks Caffe Verona Dark Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Caffe Verona Dark Roast Ground Coffee 12 oz
Green Mountain Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Califia Farms Mocha Cold Brew Coffee 48 oz
$5.79
48oz($0.12/oz)
Califia Farms Mocha Cold Brew Coffee 48 oz
Lowes Foods Kona Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz

Offer Inside!

$7.29
12oz($0.61/oz)
Lowes Foods Kona Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz
Lowes Foods Organic Breakfast Blend Light Roast Ground Coffee 10 oz

Offer Inside!

$7.29
10oz($0.73/oz)
Lowes Foods Organic Breakfast Blend Light Roast Ground Coffee 10 oz
Lowes Foods Organic Rainforest Blend Medium Roast Ground Coffee 10 oz

Offer Inside!

$7.29
10oz($0.73/oz)
Lowes Foods Organic Rainforest Blend Medium Roast Ground Coffee 10 oz
Green Mountain Caramel Vanilla K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Caramel Vanilla K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks Italian Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Italian Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks Toasted Graham Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Toasted Graham Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks House Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks House Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz
Starbucks Colombian Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Colombian Ground Coffee 12 oz
Starbucks Veranda Blend Blonde Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Veranda Blend Blonde Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
Chock Full O'Nuts Original Medium Roast Ground Coffee 26 oz
$17.99
26oz($0.69/oz)
Chock Full O'Nuts Original Medium Roast Ground Coffee 26 oz
Dunkin' Hazelnut Ground Coffee 12 oz
Save $5.00
$12.99
$7.99
12oz($0.67/oz)
Dunkin' Hazelnut Ground Coffee 12 oz
Dunkin' Original Ground Coffee 12 oz
Save $5.00
$12.99
$7.99
12oz($0.67/oz)
Dunkin' Original Ground Coffee 12 oz
International Delight Mocha Iced Coffee 64 oz
$4.99
64oz($0.08/oz)
International Delight Mocha Iced Coffee 64 oz
Starbucks Sumatra Dark Roast Ground Coffee 18 oz
Save $2.00
$18.99
$16.99
18oz($0.94/oz)
Starbucks Sumatra Dark Roast Ground Coffee 18 oz
Starbucks French Dark Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks French Dark Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
Starbucks Cafe Verona Dark Roast Ground Coffee 18 oz
Save $2.00
$18.99
$16.99
18oz($0.94/oz)
Starbucks Cafe Verona Dark Roast Ground Coffee 18 oz
Starbucks Decaf House Blend Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Decaf House Blend Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
Starbucks Cafe Verona Dark Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Cafe Verona Dark Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.2 oz
Gevalia House Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz
$10.99
12oz($0.92/oz)
Gevalia House Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz
Gevalia Traditional Mild Roast Ground Coffee 12 oz
$10.99
12oz($0.92/oz)
Gevalia Traditional Mild Roast Ground Coffee 12 oz
Lowes Foods Colombian Medium Roast Ground Coffee 12 oz

Offer Inside!

$7.29
12oz($0.61/oz)
Lowes Foods Colombian Medium Roast Ground Coffee 12 oz
Lowes Foods Organic Sumatra Blend Dark Roast Ground Coffee 10 oz

Offer Inside!

$7.29
10oz($0.73/oz)
Lowes Foods Organic Sumatra Blend Dark Roast Ground Coffee 10 oz
Dunkin' Decaf Original K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $4.00
$11.99
$7.99
10ct($0.80/ct)
Dunkin' Decaf Original K-Cup Coffee Pods 10 Count
Dunkin' Original Medium Roast Ground Coffee 30 oz
$27.99
30oz($0.93/oz)
Dunkin' Original Medium Roast Ground Coffee 30 oz
Eight O'Clock Original Whole Bean Coffee 11 oz
Save $5.00
$11.99
$6.99
11oz($0.64/oz)
Eight O'Clock Original Whole Bean Coffee 11 oz
Eight O'Clock Colombian Peaks Ground Coffee 10.65 oz
Save $5.00
$11.99
$6.99
10.65oz($0.66/oz)
Eight O'Clock Colombian Peaks Ground Coffee 10.65 oz
Cafe Bustelo Espresso Ground Coffee 10 oz
$7.99
10oz($0.80/oz)
Cafe Bustelo Espresso Ground Coffee 10 oz
Starbucks Pike Place Medium Roast Whole Bean Coffee 18 oz
Save $2.00
$18.99
$16.99
18oz($0.94/oz)
Starbucks Pike Place Medium Roast Whole Bean Coffee 18 oz
Starbucks Unsweetened Black Blonde Roast Iced Coffee 48 oz
$6.99
48oz($0.15/oz)
Starbucks Unsweetened Black Blonde Roast Iced Coffee 48 oz
Eight O'Clock Original Decaf Ground Coffee 11.5 oz
Save $5.00
$11.99
$6.99
11.5oz($0.61/oz)
Eight O'Clock Original Decaf Ground Coffee 11.5 oz
Starbucks Unsweetened Black Dark Roast Iced Coffee 48 oz
$6.99
48oz($0.15/oz)
Starbucks Unsweetened Black Dark Roast Iced Coffee 48 oz
Eight O'Clock Colombian Whole Bean Coffee 10.5 oz
Save $5.00
$11.99
$6.99
10.5oz($0.67/oz)
Eight O'Clock Colombian Whole Bean Coffee 10.5 oz
Dunkin' Original Blend Medium Roast K-Cup Coffee Pods 32 Count 11.86 oz
$28.99
32ct($0.91/ct)
Dunkin' Original Blend Medium Roast K-Cup Coffee Pods 32 Count 11.86 oz
Dunkin' Colombia Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.7 oz
Save $4.00
$11.99
$7.99
10ct($0.80/ct)
Dunkin' Colombia Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.7 oz
Cameron's Jamaican Blend Medium-Dark Roast Ground Coffee 10 oz
$10.49
10oz($1.05/oz)
Cameron's Jamaican Blend Medium-Dark Roast Ground Coffee 10 oz
McCafe Premium Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
McCafe Premium Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
McCafe Decaf Premium Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
McCafe Decaf Premium Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
McCafe Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
McCafe Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks Mocha Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.5 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Mocha Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.5 oz
Starbucks Veranda Blend Blonde Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Veranda Blend Blonde Roast Ground Coffee 12 oz
Starbucks Sumatra Dark Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Sumatra Dark Roast Ground Coffee 12 oz
Green Mountain Wild Mountain Blueberry K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Wild Mountain Blueberry K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks Pike Place Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.4 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Pike Place Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 4.4 oz
Lowes Foods French Dark Roast Whole Bean Coffee 10 oz

Offer Inside!

$7.29
10oz($0.73/oz)
Lowes Foods French Dark Roast Whole Bean Coffee 10 oz
Green Mountain Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 32 Count
Save $1.00
$23.99
$22.99
32ct($0.72/ct)
Green Mountain Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 32 Count
Green Mountain Hazelnut Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Hazelnut Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Green Mountain Nantucket Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Nantucket Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Donut Shop Regular Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.9 oz
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Donut Shop Regular Medium Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.9 oz
Keurig Hot Cinnabon Classic Cinnamon Roll K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Keurig Hot Cinnabon Classic Cinnamon Roll K-Cup Coffee Pods 10 Count
Krispy Kreme Smoothe Light Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Krispy Kreme Smoothe Light Roast K-Cup Coffee Pods 10 Count
Green Mountain Half Caff Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Half Caff Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Green Mountain Decaf Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Decaf Breakfast Blend K-Cup Coffee Pods 10 Count
Krispy Kreme Coffee Decaf K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Krispy Kreme Coffee Decaf K-Cup Coffee Pods 10 Count
Donut Shop Coffee Original Decaf K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Donut Shop Coffee Original Decaf K-Cup Coffee Pods 10 Count
Starbucks Breakfast Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Breakfast Blend Medium Roast Ground Coffee 12 oz
Lavazza Classico Medium Roast Ground Coffee 12 oz
$12.49
12oz($1.04/oz)
Lavazza Classico Medium Roast Ground Coffee 12 oz
Starbucks Pike Place Medium Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Pike Place Medium Roast Ground Coffee 12 oz
Maxwell House Breakfast Blend Light Roast Ground Coffee 25.6 oz
$17.99
25.6oz($0.70/oz)
Maxwell House Breakfast Blend Light Roast Ground Coffee 25.6 oz
Green Mountain Dark Magic Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Save $1.50
$9.49
$7.99
10ct($0.80/ct)
Green Mountain Dark Magic Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count
Donut Shop Coffee Regular K-Cup Coffee Pods 32 Count
Save $1.00
$23.99
$22.99
32ct($0.72/ct)
Donut Shop Coffee Regular K-Cup Coffee Pods 32 Count
Starbucks Pike Place Medium Roast Whole Bean Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Pike Place Medium Roast Whole Bean Coffee 12 oz
Lowes Foods Breakfast Blend Whole Bean Coffee 24 oz

Offer Inside!

$14.99
24oz($0.62/oz)
Lowes Foods Breakfast Blend Whole Bean Coffee 24 oz
Lowes Foods House Blend Whole Bean Coffee 24 oz

Offer Inside!

$14.99
24oz($0.62/oz)
Lowes Foods House Blend Whole Bean Coffee 24 oz
Lowes Foods Organic French Roast Whole Bean Coffee 24 oz

Offer Inside!

$14.99
24oz($0.62/oz)
Lowes Foods Organic French Roast Whole Bean Coffee 24 oz
Starbucks Espresso Dark Roast Whole Bean Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Espresso Dark Roast Whole Bean Coffee 12 oz
Starbucks French Dark Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks French Dark Roast Ground Coffee 12 oz
Starbucks Decaf House Blend Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Decaf House Blend Ground Coffee 12 oz
Starbucks Morning Joe Dark Roast Ground Coffee 12 oz
$12.89
12oz($1.07/oz)
Starbucks Morning Joe Dark Roast Ground Coffee 12 oz
Folgers Classic Roast Instant Coffee 8 oz
$10.49
8oz($1.31/oz)
Folgers Classic Roast Instant Coffee 8 oz
Starbucks Veranda Blend Blonde Roast Ground Coffee 20 oz
Save $2.00
$18.99
$16.99
20oz($0.85/oz)
Starbucks Veranda Blend Blonde Roast Ground Coffee 20 oz
Starbucks Pike Place Medium Roast Ground Coffee 18 oz
Save $2.00
$18.99
$16.99
18oz($0.94/oz)
Starbucks Pike Place Medium Roast Ground Coffee 18 oz
Torani Vanilla Syrup 12.7 oz
$5.99
12.7oz($0.47/oz)
Torani Vanilla Syrup 12.7 oz
Torani Sugar Free Vanilla Syrup 12.7 oz
$5.99
12.7oz($0.47/oz)
Torani Sugar Free Vanilla Syrup 12.7 oz
Lowes Foods Decaf Hazelnut Light Roast Ground Coffee 10 oz

Offer Inside!

$7.29
10oz($0.73/oz)
Lowes Foods Decaf Hazelnut Light Roast Ground Coffee 10 oz
Lowes Foods Decaf French Vanilla Light Roast Ground Coffee 10 oz

Offer Inside!

$7.29
10oz($0.73/oz)
Lowes Foods Decaf French Vanilla Light Roast Ground Coffee 10 oz
Lowes Foods Hazelnut Light Roast Ground Coffee 10 oz

Offer Inside!

$7.29
10oz($0.73/oz)
Lowes Foods Hazelnut Light Roast Ground Coffee 10 oz
Lowes Foods Donut Shop Light Roast Ground Coffee 12 oz

Offer Inside!

$7.29
12oz($0.61/oz)
Lowes Foods Donut Shop Light Roast Ground Coffee 12 oz
Starbucks Mocha Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Save $3.00
$8.99
$5.99
38oz($0.16/oz)
Starbucks Mocha Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Starbucks Vanilla Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Save $3.00
$8.99
$5.99
38oz($0.16/oz)
Starbucks Vanilla Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Starbucks Coffee Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Save $3.00
$8.99
$5.99
38oz($0.16/oz)
Starbucks Coffee Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Starbucks Caramel Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Save $3.00
$8.99
$5.99
38oz($0.16/oz)
Starbucks Caramel Frappuccino 4 Count 9.5 oz
Starbucks Coffee Frappuccino 13.7 oz
Save $1.20
$4.99
$3.79
13.7oz($0.28/oz)
Starbucks Coffee Frappuccino 13.7 oz
Starbucks Mocha Coffee Frappuccino 13.7 oz
Save $1.20
$4.99
$3.79
13.7oz($0.28/oz)
Starbucks Mocha Coffee Frappuccino 13.7 oz
Lowes Foods Decaf House Blend Medium Roast Single-Serve Coffee Cups 12 Count 4.23 oz
Save $1.00

Offer Inside!

$5.99
$4.99
12ct($0.42/ct)
Lowes Foods Decaf House Blend Medium Roast Single-Serve Coffee Cups 12 Count 4.23 oz
Torani Sugar Free French Vanilla Syrup 12.7 oz
$5.99
12.7oz($0.47/oz)
Torani Sugar Free French Vanilla Syrup 12.7 oz
Stok Not Too Sweet Cold Brew Coffee 48 oz
$5.79
48oz($0.12/oz)
Stok Not Too Sweet Cold Brew Coffee 48 oz
Starbucks Pike Place Medium Roast Ground Coffee 28 oz
$26.99
28oz($0.96/oz)
Starbucks Pike Place Medium Roast Ground Coffee 28 oz
Starbucks Caramel Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.5 oz
$11.29
10ct($1.13/ct)
Starbucks Caramel Coffee K-Cup Coffee Pods 10 Count 3.5 oz