Meat & SeafoodMeat ShoppePorkHamSmoked Pork Hocks$7.99 final price based on weight1lb($7.99/lb)Add To Cart1lb1.25lb1.5lb1.75lb2lbNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.Found in Meat (Cooler)Save to listsDetailsDescriptionSmoked Pork HocksIngredientsIngredients are not available for this productRelated ProductsView AllSave $0.50$3.99$3.4910oz($0.35/oz)Dan'L Boone Cryovac Aitch BonesAdd To CartSave $0.50$4.29$3.798oz($0.47/oz)Smithfield Ham Steak Hickory Smoked BonelessAdd To Cartabout$44.90ea($4.49/lb)Smithfield Spiral Ham Half (Avg. 10lb)Add To CartSave $2.10$11.99$9.8924oz($0.41/oz)Smithfield Premium Sliced Boneless Honey Cured Ham QuarterAdd To Cart$4.4910oz($0.45/oz)Dan'l Boone Inn Brand Country Ham Seasoning ChunksAdd To CartSave $0.70$4.49$3.798oz($0.47/oz)Smithfield Ham DicedAdd To Cartabout$34.95ea($6.99/lb)Frick's Carver Boneless Half Ham (Avg. 5lb)Add To Cartabout$44.91ea($4.99/lb)Smithfield Pecan Praline Spiral Half Ham (Avg. 9lb)Add To Cartabout$44.90ea($4.49/lb)Smithfield Brown Sugar Spiral Ham Half (Avg. 10lb)Add To CartSave $0.50$4.29$3.798oz($0.47/oz)Smithfield Ham Steak Honey Cured Smoked BonelessAdd To Cart