Candy & SnacksCandySeasonal CandySeasonal CandySort By:RelevanceAlphabeticalRelevancePrice High To LowPrice Low To HighNo elements found. Consider changing the search query.List is empty.$5.9910.5oz($0.57/oz)Reese's Peanut Butter Cups Candy 10.5 ozAdd To CartSave $0.50$6.99$6.4910.57oz($0.61/oz)M&M's Peanut Chocolate Candy 10.57 ozAdd To CartSave $1.00$2.99$1.994.2oz($0.47/oz)Brachs Mellowcreme Pumpkins Candy 4.2 ozAdd To CartSave $1.00$7.99$6.9922ct($0.32/ct)Ring Pop Halloween Gummy Candy 50 Count Bag (Where Available)Add To CartSave $1.00$9.99$8.9918.92oz($0.48/oz)Fun Dip Halloween Assorted Candy 44 CountAdd To CartSave $1.00$3.99$2.998oz($0.37/oz)Nerds Candy Corn Candy 8 ozAdd To CartSave $2.00$9.99$7.9913.95oz($0.57/oz)Halloween Assorted Chocolate Minis Candy 50 Count (Where Available)Add To CartSave $1.50$13.49$11.9919.37oz($0.62/oz)Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 35 Count Bag (Where Available)Add To CartSave $1.50$13.49$11.9918.5oz($0.65/oz)Halloween Fruity & Chocolate Fun Size Candy 40 Count 18.5 oz (Where Available)Add To CartSave $1.50$13.49$11.9924.01oz($0.50/oz)Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 60 Count 24.01 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $6.50$31.49$24.9961.57oz($0.41/oz)Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 160 Count 61.57 oz (Where Available)Add To CartSave $6.50$31.49$24.9962.82oz($0.40/oz)Halloween Assorted Sweet & Chocolate Candy 160 Count 62.82 oz (Where Available)Add To CartSave $2.00$9.99$7.9914.02oz($0.57/oz)Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 25 Count (Where Available)Add To CartSave $1.50$13.49$11.9919.41oz($0.62/oz)M&M's Assorted Fun Size Chocolate Candy 35 Count 19.41 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.00$9.99$8.9955ct($0.16/ct)Charms Halloween Assorted Blow Pops 55 Count (Where Available)Add To CartSave $1.00$9.99$8.997.2oz($1.25/oz)Reese's Pumpkin Shaped Candy 6 Count 7.2 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.00$7.99$6.999.45oz($0.74/oz)Hershey's Halloween Harry Potter Snack Size Chocolate Candy 9.45 oz (Where Available)Add To CartSave $2.00$11.99$9.9916.2oz($0.62/oz)Resse's Peanut Butter Pumpkin Snack Size (Where Available)Add To CartSave $3.00$22.99$19.9932.72oz($0.61/oz)Hershey's Miniature Assorted Chocolate Candy 30.9 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.50$13.49$11.9920.13oz($0.60/oz)Halloween Ghoulish Green Assorted Chocolate Candy 35 Count 20.13 ozAdd To CartSave $5.00$24.99$19.9943.65oz($0.46/oz)Halloween Assorted Sweet Fun Size Candy Mix 105 Count 43.65 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.50$13.49$11.9919.49oz($0.62/oz)Halloween Assorted Chocolate Variety Mix 70 Count 19.49 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $5.00$24.99$19.9946.19oz($0.43/oz)Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 120 Count 46.19 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $7.50$37.49$29.9976.94oz($0.39/oz)Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 200 Count Bag (Where Available)Add To CartSave $5.00$24.99$19.9947.23oz($0.42/oz)Halloween Assorted Chocolate & Fruity Candy 120 Count 47.23 oz Bag (Where Available)Add To Cart$5.999.6oz($0.62/oz)Reese's Pumpkin Shaped Snack Size Candy 9.6 oz (Where Available)Add To CartSave $2.00$11.99$9.9919.8oz($0.50/oz)Hershey's Milk Chocolate Snack Size Candy 19.8 oz Jumbo Bag (Where Available)Add To CartSave $1.00$7.99$6.999.1oz($0.77/oz)Reese's Peanut Butter Skeletons Candy 9.1 ozAdd To CartSave $2.00$19.99$17.9945.9oz($0.39/oz)Laffy Taffy Assorted Sweet Candy Mix 135 Count 45.9 ozAdd To CartSave $1.00$3.99$2.999oz($0.33/oz)Brachs Caramel Apple Mellowcreme Candy 9 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.50$11.49$9.9945ct($0.22/ct)Tootsie Roll Halloween Assorted Pops 45 Count 28.2 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $2.00$11.99$9.9919.5oz($0.51/oz)Reese's Snack Size Candy 19.5 oz Jumbo Bag (Where Available)Add To Cart$5.999.6oz($0.62/oz)Reese's White Ghosts Snack Size Candy 9.6 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $0.50$2.49$1.991.3oz($1.53/oz)Russell Stover Caramel Filled Milk Chocolate Halloween PumpkinAdd To CartSave $2.00$11.99$9.9916.38oz($0.61/oz)Hershey's Chocolate Minatures Assortment Bag 55 CountAdd To CartSave $2.00$6.99$4.998oz($0.62/oz)Nerds Halloween Spooky Gummy Clusters 8 ozAdd To CartSave $1.00$6.99$5.998.48oz($0.71/oz)M&M's Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 15 Count BagAdd To Cart$5.999oz($0.67/oz)Reese's Halloween Assorted Snack Size Shapes 9 oz Bag (Where Available)Add To Cart$5.999.6oz($0.62/oz)Halloween Reese's Bats Snack Size 9.6 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.00$6.99$5.9920oz($0.30/oz)Brachs Halloween Classic Candy Corn 20 oz (Where Available)Add To CartSave $2.00$12.99$10.9930oz($0.37/oz)Brach's Halloween Classic Candy Corn Treat Packs 70 Count (Where Available)Add To CartSave $0.20$1.99$1.793oz($0.60/oz)Peeps Marshmallow Halloween Monsters (Where Available)Add To CartSave $0.50$2.49$1.994.2oz($0.47/oz)Brach Halloween Classic Candy Corn 4.2 oz (Where Available)Add To CartSave $1.00$7.99$6.999.92oz($0.70/oz)Reese's Minatures Butter Snoopy & Friends Peanut Butter Cups Candy 9.92 ozAdd To CartSave $2.00$19.99$17.99100ct($0.18/ct)Halloween Assorted Chocolate Candy 100 Count 40.7 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $2.00$29.99$27.99160ct($0.17/ct)Halloween Spooky Assorted Candy Mix 160 Count 44.8 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $3.00$12.99$9.9940ct($0.25/ct)Halloween Assorted Chocolate Candy 40 Count 20.7 oz BagAdd To CartSave $1.00$9.99$8.9925ct($0.36/ct)Halloween Assorted Chocolate Fun Size 25 Count 14.7 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $3.00$12.99$9.9914oz($0.71/oz)Nerds Assorted Variety Gummy Clusters Candy Mix 28 Count 14 ozAdd To CartSave $2.00$19.99$17.9934.3oz($0.52/oz)Halloween Assorted Chocolate Candy Variety Mix 100 Count 34.3 oz BagAdd To CartSave $2.00$19.99$17.9931.87oz($0.56/oz)Halloween Assorted Fruity Chewy 95 Count 31.87 Bag (Where Available)Add To CartSave $2.00$6.99$4.996oz($0.83/oz)Nerds Gummy Clusters Candy 6 ozAdd To CartSave $2.00$6.99$4.997.2oz($0.69/oz)Trolli Halloween Sour Brite Crawlers Minis Candy 7.2 oz BagAdd To CartSave $1.00$7.99$6.998oz($0.87/oz)Hershey's Pumpkin Spice Latte NuggetsAdd To CartSave $1.00$3.99$2.9911oz($0.27/oz)Brach's Halloween Autumn Mix Candy 11 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.50$6.49$4.9911.2oz($0.45/oz)Twizzlers Strawberry Snack Size Candy 11.2 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $1.00$3.99$2.9911oz($0.27/oz)Brachs Halloween Mellowcreme Pumpkins Candy 11 oz BagAdd To CartSave $1.00$10.99$9.992.27lb($4.40/lb)Sour Patch Kids & Swedish Fish Halloween Variety Pack 80 Count (Where Available)Add To CartSave $2.00$14.99$12.9922.54oz($0.58/oz)Kit Kat Snack Size Candy 45 Count 22.54 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $2.00$14.99$12.9922.55oz($0.58/oz)Reese's Peanut Butter Snack Size Candy 40 Count 22.55 oz BagAdd To CartSave $0.50$3.99$3.497.01oz($0.50/oz)Halloween Cherry Ghosts TwizzlersAdd To CartSave $0.20$1.99$1.793oz($0.60/oz)Peeps Marshmallow Halloween Pumpkins 6 Count 3 oz (Where Available)Add To CartSave $1.00$3.99$2.9911oz($0.27/oz)Brachs Halloween Harvest Candy Corn 11 oz BagAdd To CartSave $1.00$5.99$4.9910oz($0.50/oz)Nerds Grape & Strawberry Candy 10 ozAdd To CartSave $2.00$16.99$14.9950ct($0.30/ct)Halloween Assorted Boo Chocolate Candy Bag 50 Count 30.2 oz (Where Available)Add To CartSave $2.00$19.99$17.9934.44oz($0.52/oz)Nerds Halloween Assorted Candy 75 Count 34.44 oz Bag (Where Available)Add To CartSave $0.80$10.29$9.4932oz($0.30/oz)Charms Assorted Candy 32 ozAdd To CartSave $1.30$7.79$6.4924.5oz($0.26/oz)Tootsie Roll Snack Bars Assorted Candy 24.57 ozAdd To CartSave $2.00$9.99$7.9932.16oz($0.25/oz)Airheads Assorted Flavors Mini Bars 76 Count 32.17 oz BagAdd To CartSave $0.50$5.49$4.996.3oz($0.79/oz)Harvest Cards & Pops Candy 20 Count (Where Available)Add To CartSave $1.50$13.49$11.9923.45oz($0.51/oz)Halloween Assorted Mixed Chocolate & Sweet Candy 70 Count BagAdd To CartSave $1.50$13.49$11.9919.9oz($0.60/oz)Halloween Assorted Sweet Variety Mix Fun Size Candy 45 CountAdd To CartSave $1.50$13.49$11.9920.13oz($0.60/oz)Skittles Fun Size Assorted Candy 50 Count 20.13 ozAdd To CartSave $5.00$34.99$29.9962oz($0.48/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 175 Count 62 ozAdd To CartSave $3.00$22.99$19.9941.1oz($0.49/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 165 Count 41.1 ozAdd To CartSave $3.00$22.99$19.9939.72oz($0.50/oz)Hershey's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 75 Count 39.72 ozAdd To CartSave $3.00$22.99$19.9934.8oz($0.57/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 110 Count 34.8 ozAdd To CartSave $3.00$22.99$19.9930.45oz($0.66/oz)Reese's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 55 Count 30.45 ozAdd To CartSave $2.00$11.99$9.9913.96oz($0.72/oz)Hershey's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 45 Count 13.96 ozAdd To CartSave $1.00$4.99$3.999.65oz($0.41/oz)Skittles Original Candy 9.65 ozAdd To CartSave $2.00$19.99$17.9985ct($0.21/ct)Nerds Assorted Halloween Candy 85 Count 36.1 ozAdd To CartSave $0.49$1.992for/$3.001.15oz($1.30/oz)Kit Kat Count & Witch Milk Chocolate Candy 1.5 ozAdd To CartSave $1.00$4.99$3.996.91oz($0.58/oz)Twix Fun Size Ghoulish Green Halloween Candy 6.91 ozAdd To CartSave $5.00$39.99$34.9997.99oz($0.36/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 390 Count 97.99 ozAdd To CartSave $5.00$44.99$39.9998.54oz($0.41/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 330 Count 98.54 ozAdd To CartSave $5.00$34.99$29.9955.33oz($0.54/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 180 Count 55.33 ozAdd To CartSave $5.00$34.99$29.9949.74oz($0.60/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 105 Count 49.74 ozAdd To CartSave $1.00$3.99$2.9911oz($0.27/oz)Brach's Halloween Classic Candy Corn (Where Available)Add To CartSave $5.00$39.99$34.9981.37oz($0.43/oz)Hershey's Halloween Assorted Miniatures Chocolate Candy 275 Count 78.24 oz BagAdd To CartSave $0.70$4.99$4.298.5oz($0.50/oz)Jesus Harvest Seeds Candy Corn (Where Available)Add To CartSave $2.00$14.99$12.9924.39oz($0.53/oz)Hershey's Variety Mix Halloween Candy 70 Count 24.39 ozAdd To CartSave $0.50$1.99$1.493.52oz($0.42/oz)Sour Patch Kids Tricksters Halloween Candy 3.52 ozAdd To CartSave $1.00$4.99$3.999.17oz($0.44/oz)Starburst Fruit Chews Original Candy 9.17 ozAdd To Cart