Navigated to Searching for Halloween Candy items... page
Reese's Peanut Butter Cups Candy 10.5 oz
$5.99
10.5oz($0.57/oz)
Reese's Peanut Butter Cups Candy 10.5 oz
M&M's Peanut Chocolate Candy 10.57 oz
Save $0.50
$6.99
$6.49
10.57oz($0.61/oz)
M&M's Peanut Chocolate Candy 10.57 oz
Brachs Mellowcreme Pumpkins Candy 4.2 oz
Save $1.00
$2.99
$1.99
4.2oz($0.47/oz)
Brachs Mellowcreme Pumpkins Candy 4.2 oz
Ring Pop Halloween Gummy Candy 50 Count Bag (Where Available)
Save $1.00
$7.99
$6.99
22ct($0.32/ct)
Ring Pop Halloween Gummy Candy 50 Count Bag (Where Available)
Fun Dip Halloween Assorted Candy 44 Count
Save $1.00
$9.99
$8.99
18.92oz($0.48/oz)
Fun Dip Halloween Assorted Candy 44 Count
Nerds Candy Corn Candy 8 oz
Save $1.00
$3.99
$2.99
8oz($0.37/oz)
Nerds Candy Corn Candy 8 oz
Halloween Assorted Chocolate Minis Candy 50 Count (Where Available)
Save $2.00
$9.99
$7.99
13.95oz($0.57/oz)
Halloween Assorted Chocolate Minis Candy 50 Count (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 35 Count Bag (Where Available)
Save $1.50
$13.49
$11.99
19.37oz($0.62/oz)
Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 35 Count Bag (Where Available)
Halloween Fruity & Chocolate Fun Size Candy 40 Count 18.5 oz (Where Available)
Save $1.50
$13.49
$11.99
18.5oz($0.65/oz)
Halloween Fruity & Chocolate Fun Size Candy 40 Count 18.5 oz (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 60 Count 24.01 oz Bag (Where Available)
Save $1.50
$13.49
$11.99
24.01oz($0.50/oz)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 60 Count 24.01 oz Bag (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 160 Count 61.57 oz (Where Available)
Save $6.50
$31.49
$24.99
61.57oz($0.41/oz)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 160 Count 61.57 oz (Where Available)
Halloween Assorted Sweet & Chocolate Candy 160 Count 62.82 oz (Where Available)
Save $6.50
$31.49
$24.99
62.82oz($0.40/oz)
Halloween Assorted Sweet & Chocolate Candy 160 Count 62.82 oz (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 25 Count (Where Available)
Save $2.00
$9.99
$7.99
14.02oz($0.57/oz)
Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 25 Count (Where Available)
M&M's Assorted Fun Size Chocolate Candy 35 Count 19.41 oz Bag (Where Available)
Save $1.50
$13.49
$11.99
19.41oz($0.62/oz)
M&M's Assorted Fun Size Chocolate Candy 35 Count 19.41 oz Bag (Where Available)
Charms Halloween Assorted Blow Pops 55 Count (Where Available)
Save $1.00
$9.99
$8.99
55ct($0.16/ct)
Charms Halloween Assorted Blow Pops 55 Count (Where Available)
Reese's Pumpkin Shaped Candy 6 Count 7.2 oz Bag (Where Available)
Save $1.00
$9.99
$8.99
7.2oz($1.25/oz)
Reese's Pumpkin Shaped Candy 6 Count 7.2 oz Bag (Where Available)
Hershey's Halloween Harry Potter Snack Size Chocolate Candy 9.45 oz (Where Available)
Save $1.00
$7.99
$6.99
9.45oz($0.74/oz)
Hershey's Halloween Harry Potter Snack Size Chocolate Candy 9.45 oz (Where Available)
Resse's Peanut Butter Pumpkin Snack Size (Where Available)
Save $2.00
$11.99
$9.99
16.2oz($0.62/oz)
Resse's Peanut Butter Pumpkin Snack Size (Where Available)
Hershey's Miniature Assorted Chocolate Candy 30.9 oz Bag (Where Available)
Save $3.00
$22.99
$19.99
32.72oz($0.61/oz)
Hershey's Miniature Assorted Chocolate Candy 30.9 oz Bag (Where Available)
Halloween Ghoulish Green Assorted Chocolate Candy 35 Count 20.13 oz
Save $1.50
$13.49
$11.99
20.13oz($0.60/oz)
Halloween Ghoulish Green Assorted Chocolate Candy 35 Count 20.13 oz
Halloween Assorted Sweet Fun Size Candy Mix 105 Count 43.65 oz Bag (Where Available)
Save $5.00
$24.99
$19.99
43.65oz($0.46/oz)
Halloween Assorted Sweet Fun Size Candy Mix 105 Count 43.65 oz Bag (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Variety Mix 70 Count 19.49 oz Bag (Where Available)
Save $1.50
$13.49
$11.99
19.49oz($0.62/oz)
Halloween Assorted Chocolate Variety Mix 70 Count 19.49 oz Bag (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 120 Count 46.19 oz Bag (Where Available)
Save $5.00
$24.99
$19.99
46.19oz($0.43/oz)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 120 Count 46.19 oz Bag (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 200 Count Bag (Where Available)
Save $7.50
$37.49
$29.99
76.94oz($0.39/oz)
Halloween Assorted Chocolate Candy Mix 200 Count Bag (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate & Fruity Candy 120 Count 47.23 oz Bag (Where Available)
Save $5.00
$24.99
$19.99
47.23oz($0.42/oz)
Halloween Assorted Chocolate & Fruity Candy 120 Count 47.23 oz Bag (Where Available)
Reese's Pumpkin Shaped Snack Size Candy 9.6 oz (Where Available)
$5.99
9.6oz($0.62/oz)
Reese's Pumpkin Shaped Snack Size Candy 9.6 oz (Where Available)
Hershey's Milk Chocolate Snack Size Candy 19.8 oz Jumbo Bag (Where Available)
Save $2.00
$11.99
$9.99
19.8oz($0.50/oz)
Hershey's Milk Chocolate Snack Size Candy 19.8 oz Jumbo Bag (Where Available)
Reese's Peanut Butter Skeletons Candy 9.1 oz
Save $1.00
$7.99
$6.99
9.1oz($0.77/oz)
Reese's Peanut Butter Skeletons Candy 9.1 oz
Laffy Taffy Assorted Sweet Candy Mix 135 Count 45.9 oz
Save $2.00
$19.99
$17.99
45.9oz($0.39/oz)
Laffy Taffy Assorted Sweet Candy Mix 135 Count 45.9 oz
Brachs Caramel Apple Mellowcreme Candy 9 oz Bag (Where Available)
Save $1.00
$3.99
$2.99
9oz($0.33/oz)
Brachs Caramel Apple Mellowcreme Candy 9 oz Bag (Where Available)
Tootsie Roll Halloween Assorted Pops 45 Count 28.2 oz Bag (Where Available)
Save $1.50
$11.49
$9.99
45ct($0.22/ct)
Tootsie Roll Halloween Assorted Pops 45 Count 28.2 oz Bag (Where Available)
Reese's Snack Size Candy 19.5 oz Jumbo Bag (Where Available)
Save $2.00
$11.99
$9.99
19.5oz($0.51/oz)
Reese's Snack Size Candy 19.5 oz Jumbo Bag (Where Available)
Reese's White Ghosts Snack Size Candy 9.6 oz Bag (Where Available)
$5.99
9.6oz($0.62/oz)
Reese's White Ghosts Snack Size Candy 9.6 oz Bag (Where Available)
Russell Stover Caramel Filled Milk Chocolate Halloween Pumpkin
Save $0.50
$2.49
$1.99
1.3oz($1.53/oz)
Russell Stover Caramel Filled Milk Chocolate Halloween Pumpkin
Hershey's Chocolate Minatures Assortment Bag 55 Count
Save $2.00
$11.99
$9.99
16.38oz($0.61/oz)
Hershey's Chocolate Minatures Assortment Bag 55 Count
Nerds Halloween Spooky Gummy Clusters 8 oz
Save $2.00
$6.99
$4.99
8oz($0.62/oz)
Nerds Halloween Spooky Gummy Clusters 8 oz
M&M's Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 15 Count Bag
Save $1.00
$6.99
$5.99
8.48oz($0.71/oz)
M&M's Halloween Assorted Chocolate Fun Size Candy 15 Count Bag
Reese's Halloween Assorted Snack Size Shapes 9 oz Bag (Where Available)
$5.99
9oz($0.67/oz)
Reese's Halloween Assorted Snack Size Shapes 9 oz Bag (Where Available)
Halloween Reese's Bats Snack Size 9.6 oz Bag (Where Available)
$5.99
9.6oz($0.62/oz)
Halloween Reese's Bats Snack Size 9.6 oz Bag (Where Available)
Brachs Halloween Classic Candy Corn 20 oz (Where Available)
Save $1.00
$6.99
$5.99
20oz($0.30/oz)
Brachs Halloween Classic Candy Corn 20 oz (Where Available)
Brach's Halloween Classic Candy Corn Treat Packs 70 Count (Where Available)
Save $2.00
$12.99
$10.99
30oz($0.37/oz)
Brach's Halloween Classic Candy Corn Treat Packs 70 Count (Where Available)
Peeps Marshmallow Halloween Monsters (Where Available)
Save $0.20
$1.99
$1.79
3oz($0.60/oz)
Peeps Marshmallow Halloween Monsters (Where Available)
Brach Halloween Classic Candy Corn 4.2 oz (Where Available)
Save $0.50
$2.49
$1.99
4.2oz($0.47/oz)
Brach Halloween Classic Candy Corn 4.2 oz (Where Available)
Reese's Minatures Butter Snoopy & Friends Peanut Butter Cups Candy 9.92 oz
Save $1.00
$7.99
$6.99
9.92oz($0.70/oz)
Reese's Minatures Butter Snoopy & Friends Peanut Butter Cups Candy 9.92 oz
Halloween Assorted Chocolate Candy 100 Count 40.7 oz Bag (Where Available)
Save $2.00
$19.99
$17.99
100ct($0.18/ct)
Halloween Assorted Chocolate Candy 100 Count 40.7 oz Bag (Where Available)
Halloween Spooky Assorted Candy Mix 160 Count 44.8 oz Bag (Where Available)
Save $2.00
$29.99
$27.99
160ct($0.17/ct)
Halloween Spooky Assorted Candy Mix 160 Count 44.8 oz Bag (Where Available)
Halloween Assorted Chocolate Candy 40 Count 20.7 oz Bag
Save $3.00
$12.99
$9.99
40ct($0.25/ct)
Halloween Assorted Chocolate Candy 40 Count 20.7 oz Bag
Halloween Assorted Chocolate Fun Size 25 Count 14.7 oz Bag (Where Available)
Save $1.00
$9.99
$8.99
25ct($0.36/ct)
Halloween Assorted Chocolate Fun Size 25 Count 14.7 oz Bag (Where Available)
Nerds Assorted Variety Gummy Clusters Candy Mix 28 Count 14 oz
Save $3.00
$12.99
$9.99
14oz($0.71/oz)
Nerds Assorted Variety Gummy Clusters Candy Mix 28 Count 14 oz
Halloween Assorted Chocolate Candy Variety Mix 100 Count 34.3 oz Bag
Save $2.00
$19.99
$17.99
34.3oz($0.52/oz)
Halloween Assorted Chocolate Candy Variety Mix 100 Count 34.3 oz Bag
Halloween Assorted Fruity Chewy 95 Count 31.87 Bag (Where Available)
Save $2.00
$19.99
$17.99
31.87oz($0.56/oz)
Halloween Assorted Fruity Chewy 95 Count 31.87 Bag (Where Available)
Nerds Gummy Clusters Candy 6 oz
Save $2.00
$6.99
$4.99
6oz($0.83/oz)
Nerds Gummy Clusters Candy 6 oz
Trolli Halloween Sour Brite Crawlers Minis Candy 7.2 oz Bag
Save $2.00
$6.99
$4.99
7.2oz($0.69/oz)
Trolli Halloween Sour Brite Crawlers Minis Candy 7.2 oz Bag
Hershey's Pumpkin Spice Latte Nuggets
Save $1.00
$7.99
$6.99
8oz($0.87/oz)
Hershey's Pumpkin Spice Latte Nuggets
Brach's Halloween Autumn Mix Candy 11 oz Bag (Where Available)
Save $1.00
$3.99
$2.99
11oz($0.27/oz)
Brach's Halloween Autumn Mix Candy 11 oz Bag (Where Available)
Twizzlers Strawberry Snack Size Candy 11.2 oz Bag (Where Available)
Save $1.50
$6.49
$4.99
11.2oz($0.45/oz)
Twizzlers Strawberry Snack Size Candy 11.2 oz Bag (Where Available)
Brachs Halloween Mellowcreme Pumpkins Candy 11 oz Bag
Save $1.00
$3.99
$2.99
11oz($0.27/oz)
Brachs Halloween Mellowcreme Pumpkins Candy 11 oz Bag
Sour Patch Kids & Swedish Fish Halloween Variety Pack 80 Count (Where Available)
Save $1.00
$10.99
$9.99
2.27lb($4.40/lb)
Sour Patch Kids & Swedish Fish Halloween Variety Pack 80 Count (Where Available)
Kit Kat Snack Size Candy 45 Count 22.54 oz Bag (Where Available)
Save $2.00
$14.99
$12.99
22.54oz($0.58/oz)
Kit Kat Snack Size Candy 45 Count 22.54 oz Bag (Where Available)
Reese's Peanut Butter Snack Size Candy 40 Count 22.55 oz Bag
Save $2.00
$14.99
$12.99
22.55oz($0.58/oz)
Reese's Peanut Butter Snack Size Candy 40 Count 22.55 oz Bag
Halloween Cherry Ghosts Twizzlers
Save $0.50
$3.99
$3.49
7.01oz($0.50/oz)
Halloween Cherry Ghosts Twizzlers
Peeps Marshmallow Halloween Pumpkins 6 Count 3 oz (Where Available)
Save $0.20
$1.99
$1.79
3oz($0.60/oz)
Peeps Marshmallow Halloween Pumpkins 6 Count 3 oz (Where Available)
Brachs Halloween Harvest Candy Corn 11 oz Bag
Save $1.00
$3.99
$2.99
11oz($0.27/oz)
Brachs Halloween Harvest Candy Corn 11 oz Bag
Nerds Grape & Strawberry Candy 10 oz
Save $1.00
$5.99
$4.99
10oz($0.50/oz)
Nerds Grape & Strawberry Candy 10 oz
Halloween Assorted Boo Chocolate Candy Bag 50 Count 30.2 oz (Where Available)
Save $2.00
$16.99
$14.99
50ct($0.30/ct)
Halloween Assorted Boo Chocolate Candy Bag 50 Count 30.2 oz (Where Available)
Nerds Halloween Assorted Candy 75 Count 34.44 oz Bag (Where Available)
Save $2.00
$19.99
$17.99
34.44oz($0.52/oz)
Nerds Halloween Assorted Candy 75 Count 34.44 oz Bag (Where Available)
Charms Assorted Candy 32 oz
Save $0.80
$10.29
$9.49
32oz($0.30/oz)
Charms Assorted Candy 32 oz
Tootsie Roll Snack Bars Assorted Candy 24.57 oz
Save $1.30
$7.79
$6.49
24.5oz($0.26/oz)
Tootsie Roll Snack Bars Assorted Candy 24.57 oz
Airheads Assorted Flavors Mini Bars 76 Count 32.17 oz Bag
Save $2.00
$9.99
$7.99
32.16oz($0.25/oz)
Airheads Assorted Flavors Mini Bars 76 Count 32.17 oz Bag
Harvest Cards & Pops Candy 20 Count (Where Available)
Save $0.50
$5.49
$4.99
6.3oz($0.79/oz)
Harvest Cards & Pops Candy 20 Count (Where Available)
Halloween Assorted Mixed Chocolate & Sweet Candy 70 Count Bag
Save $1.50
$13.49
$11.99
23.45oz($0.51/oz)
Halloween Assorted Mixed Chocolate & Sweet Candy 70 Count Bag
Halloween Assorted Sweet Variety Mix Fun Size Candy 45 Count
Save $1.50
$13.49
$11.99
19.9oz($0.60/oz)
Halloween Assorted Sweet Variety Mix Fun Size Candy 45 Count
Skittles Fun Size Assorted Candy 50 Count 20.13 oz
Save $1.50
$13.49
$11.99
20.13oz($0.60/oz)
Skittles Fun Size Assorted Candy 50 Count 20.13 oz
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 175 Count 62 oz
Save $5.00
$34.99
$29.99
62oz($0.48/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 175 Count 62 oz
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 165 Count 41.1 oz
Save $3.00
$22.99
$19.99
41.1oz($0.49/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 165 Count 41.1 oz
Hershey's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 75 Count 39.72 oz
Save $3.00
$22.99
$19.99
39.72oz($0.50/oz)
Hershey's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 75 Count 39.72 oz
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 110 Count 34.8 oz
Save $3.00
$22.99
$19.99
34.8oz($0.57/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 110 Count 34.8 oz
Reese's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 55 Count 30.45 oz
Save $3.00
$22.99
$19.99
30.45oz($0.66/oz)
Reese's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 55 Count 30.45 oz
Hershey's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 45 Count 13.96 oz
Save $2.00
$11.99
$9.99
13.96oz($0.72/oz)
Hershey's Variety Mix Chocolate Halloween Candy 45 Count 13.96 oz
Skittles Original Candy 9.65 oz
Save $1.00
$4.99
$3.99
9.65oz($0.41/oz)
Skittles Original Candy 9.65 oz
Nerds Assorted Halloween Candy 85 Count 36.1 oz
Save $2.00
$19.99
$17.99
85ct($0.21/ct)
Nerds Assorted Halloween Candy 85 Count 36.1 oz
Kit Kat Count & Witch Milk Chocolate Candy 1.5 oz
Save $0.49
$1.99
2for/$3.00
1.15oz($1.30/oz)
Kit Kat Count & Witch Milk Chocolate Candy 1.5 oz
Twix Fun Size Ghoulish Green Halloween Candy 6.91 oz
Save $1.00
$4.99
$3.99
6.91oz($0.58/oz)
Twix Fun Size Ghoulish Green Halloween Candy 6.91 oz
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 390 Count 97.99 oz
Save $5.00
$39.99
$34.99
97.99oz($0.36/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 390 Count 97.99 oz
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 330 Count 98.54 oz
Save $5.00
$44.99
$39.99
98.54oz($0.41/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 330 Count 98.54 oz
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 180 Count 55.33 oz
Save $5.00
$34.99
$29.99
55.33oz($0.54/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 180 Count 55.33 oz
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 105 Count 49.74 oz
Save $5.00
$34.99
$29.99
49.74oz($0.60/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 105 Count 49.74 oz
Brach's Halloween Classic Candy Corn (Where Available)
Save $1.00
$3.99
$2.99
11oz($0.27/oz)
Brach's Halloween Classic Candy Corn (Where Available)
Hershey's Halloween Assorted Miniatures Chocolate Candy 275 Count 78.24 oz Bag
Save $5.00
$39.99
$34.99
81.37oz($0.43/oz)
Hershey's Halloween Assorted Miniatures Chocolate Candy 275 Count 78.24 oz Bag
Jesus Harvest Seeds Candy Corn (Where Available)
Save $0.70
$4.99
$4.29
8.5oz($0.50/oz)
Jesus Harvest Seeds Candy Corn (Where Available)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 70 Count 24.39 oz
Save $2.00
$14.99
$12.99
24.39oz($0.53/oz)
Hershey's Variety Mix Halloween Candy 70 Count 24.39 oz
Sour Patch Kids Tricksters Halloween Candy 3.52 oz
Save $0.50
$1.99
$1.49
3.52oz($0.42/oz)
Sour Patch Kids Tricksters Halloween Candy 3.52 oz
Starburst Fruit Chews Original Candy 9.17 oz
Save $1.00
$4.99
$3.99
9.17oz($0.44/oz)
Starburst Fruit Chews Original Candy 9.17 oz