Navigated to Searching for Cold Flu items... page
Top Care Daytime Cold & Flu Relief
$4.69
16ct($0.29/ct)
Top Care Daytime Cold & Flu Relief
Vicks Nyquil/Dayquil Severe Combo

Offer Inside!

$28.39
24oz($1.18/oz)
Vicks Nyquil/Dayquil Severe Combo
Nyquil Cold & Flu Liquid Nighttime Relief Cherry

Offer Inside!

$10.99
8oz($1.37/oz)
Nyquil Cold & Flu Liquid Nighttime Relief Cherry
Nyquil Cold & Flu Liquid Nighttime Relief Original

Offer Inside!

$10.99
8oz($1.37/oz)
Nyquil Cold & Flu Liquid Nighttime Relief Original
Dayquil Cold & Flu Liquid Non Drowsy

Offer Inside!

$10.99
8oz($1.37/oz)
Dayquil Cold & Flu Liquid Non Drowsy
Dayquil Cold & Flu Liquid

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Dayquil Cold & Flu Liquid
Sambucol Black Elderberry Cold & Flu Relief Quick Dissolve Tablets
$13.25
30ct($0.44/ct)
Sambucol Black Elderberry Cold & Flu Relief Quick Dissolve Tablets
Coricidin HBP Cold & Flu Relief
$8.99
20ct($0.45/ct)
Coricidin HBP Cold & Flu Relief
Top Care Cold & Allergy Relief
$7.99
24ct($0.33/ct)
Top Care Cold & Allergy Relief
Top Care Severe Cold Flu Caplets 24 CT
$6.39
24ct($0.27/ct)
Top Care Severe Cold Flu Caplets 24 CT
Theraflu Nighttime Severe Cold Honey Lemon
$9.59
6ct($1.60/ct)
Theraflu Nighttime Severe Cold Honey Lemon
Nyquil Cold & Flu Liquid Nighttime Relief Cherry

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Nyquil Cold & Flu Liquid Nighttime Relief Cherry
Top Care Nasal Decongestant Pe Max Strength
$8.99
36ct($0.25/ct)
Top Care Nasal Decongestant Pe Max Strength
Nyquil Cold & Flu Liquicaps Nighttime Relief

Offer Inside!

$13.99
24ct($0.58/ct)
Nyquil Cold & Flu Liquicaps Nighttime Relief
Top Care Effervescent Cold Relief Tablets
$5.39
20ct($0.27/ct)
Top Care Effervescent Cold Relief Tablets
Robitussin Max Cough & Congestion Dm Liquid
$11.29
4oz($2.82/oz)
Robitussin Max Cough & Congestion Dm Liquid
Top Care Cold & Flu Day Time Relief Softgels
$7.39
24ct($0.31/ct)
Top Care Cold & Flu Day Time Relief Softgels
Top Care Cold & Flu Nite Time Relief Softgels
$7.39
24ct($0.31/ct)
Top Care Cold & Flu Nite Time Relief Softgels
Top Care Day Time Cold & Flu Relief Liquid Original Flavor
$5.99
8oz($0.75/oz)
Top Care Day Time Cold & Flu Relief Liquid Original Flavor
Dayquil Severe Cold Flu Max Strength

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Dayquil Severe Cold Flu Max Strength
Dayquil Nyquil Severe Bundle Pack

Offer Inside!

$28.99
48ct($0.60/ct)
Dayquil Nyquil Severe Bundle Pack
Top Care All Day Allergy Liquid
$7.29
4oz($1.82/oz)
Top Care All Day Allergy Liquid
Coricidin Hbp Night Time Multi Symptom Cherry Liquid
$13.79
12oz($1.15/oz)
Coricidin Hbp Night Time Multi Symptom Cherry Liquid
Coricidin Hbp Cough & Cold Tablets
$8.99
16ct($0.56/ct)
Coricidin Hbp Cough & Cold Tablets
Delsym Liquid Cough Suppressant Orange Flavor
$19.29
5oz($3.86/oz)
Delsym Liquid Cough Suppressant Orange Flavor
Mucinex Adult Severe Cold Liquid
$17.99
6oz($3.00/oz)
Mucinex Adult Severe Cold Liquid
Tylenol Sinus Congestion & Pain Relief
$9.99
24ct($0.42/ct)
Tylenol Sinus Congestion & Pain Relief
Top Care Maximum Strength Mucus Relief Cold & Flu All In One
$11.99
20ct($0.60/ct)
Top Care Maximum Strength Mucus Relief Cold & Flu All In One
Nyquil Ultra Concentrated Cold & Flu Liquid Caplets 48Ct

Offer Inside!

$28.99
48ct($0.60/ct)
Nyquil Ultra Concentrated Cold & Flu Liquid Caplets 48Ct
Theraflu Severe Cold Relief Honey Ginger 6 Packets
$9.59
6ct($1.60/ct)
Theraflu Severe Cold Relief Honey Ginger 6 Packets
Top Care Maximum Strength Mucus ER 1200Mg Tablets 28Ct
$19.99
28ct($0.71/ct)
Top Care Maximum Strength Mucus ER 1200Mg Tablets 28Ct
NyQuil Severe Cold & Flu Liquid Nighttime Relief

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
NyQuil Severe Cold & Flu Liquid Nighttime Relief
Top Care Nitetime Cold & Flu Severe Honey Liquid
$11.35
12oz($0.95/oz)
Top Care Nitetime Cold & Flu Severe Honey Liquid
Alka Seltzer Plus Severe Cold & Flu Powerfast Fizz Citrus Flavor
$11.99
24ct($0.50/ct)
Alka Seltzer Plus Severe Cold & Flu Powerfast Fizz Citrus Flavor
Alka Selter Plus Severe Cold Powerfast Fizz Orange Zest
$11.99
24ct($0.50/ct)
Alka Selter Plus Severe Cold Powerfast Fizz Orange Zest
Alka-Seltzer Plus Severe Cold Powerfast Fizz Original Flavor Tablets
$11.99
24ct($0.50/ct)
Alka-Seltzer Plus Severe Cold Powerfast Fizz Original Flavor Tablets
Dayquil Severe Honey Cold & Flu

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Dayquil Severe Honey Cold & Flu
Top Care Maximum Strength Mucus Relief Cold Flu & Sore Throat Caplets
$11.99
20ct($0.60/ct)
Top Care Maximum Strength Mucus Relief Cold Flu & Sore Throat Caplets
Top Care Mucus Relief
$9.99
6oz($1.67/oz)
Top Care Mucus Relief
Top Care Daytime Cold & Flu Severe Honey Liquid
$11.35
12oz($0.95/oz)
Top Care Daytime Cold & Flu Severe Honey Liquid
Mucinex Sinus Max Pressure Pain & Cough 20 Caplets
$19.99
20ct($1.00/ct)
Mucinex Sinus Max Pressure Pain & Cough 20 Caplets
Mucinex Nightshift Fast Release Cold & Flu Relief 20 Caplets
$19.99
20ct($1.00/ct)
Mucinex Nightshift Fast Release Cold & Flu Relief 20 Caplets
Top Care Night Time Cold & Flu Relief Liquid Cherry
Save $1.00
$5.99
$4.99
8oz($0.62/oz)
Top Care Night Time Cold & Flu Relief Liquid Cherry
Tylenol Cold + Flu Severe Day and Night Medicine 24 Caplets
$9.99
24ct($0.42/ct)
Tylenol Cold + Flu Severe Day and Night Medicine 24 Caplets
Top Care Mucus DM Extended-Release Tablets
Save $3.00
$13.99
$10.99
20ct($0.55/ct)
Top Care Mucus DM Extended-Release Tablets
ZICAM RAPID MELTS CHERRY
$12.49
18ct($0.69/ct)
ZICAM RAPID MELTS CHERRY
Dayquil Cold & Flu For Diabetes

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Dayquil Cold & Flu For Diabetes
Nyquil Cold & Flu For Diabetes

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Nyquil Cold & Flu For Diabetes
Vick's NyQuil Intense Flu Multi-Symptom Nighttime Relief Liquid

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Vick's NyQuil Intense Flu Multi-Symptom Nighttime Relief Liquid
Vick's Intense Flu Multi-Symptom Daytime Relief Liquid

Offer Inside!

$13.99
12oz($1.17/oz)
Vick's Intense Flu Multi-Symptom Daytime Relief Liquid
Mucinex Rapid + Clear Pain Headache & Cough Supressant Caplets
$19.99
20ct($1.00/ct)
Mucinex Rapid + Clear Pain Headache & Cough Supressant Caplets
TopCare NiteTime Cold & Flu Multi-Symptom Relief Original Liquid
$6.59
12oz($0.55/oz)
TopCare NiteTime Cold & Flu Multi-Symptom Relief Original Liquid
DayQuil/NyQuil Severe Honey Flavored Cold & Flu Relief Combo Pack

Offer Inside!

$27.79
24oz($1.16/oz)
DayQuil/NyQuil Severe Honey Flavored Cold & Flu Relief Combo Pack
Theraflu Nighttime Max Strength Flu Relief Honey Lemon Hot Liquid Therapy 6 Packets
$9.59
6ct($1.60/ct)
Theraflu Nighttime Max Strength Flu Relief Honey Lemon Hot Liquid Therapy 6 Packets
TopCare NiteTime Mixed Berry Severe Cold & Flu Relief Liquid
$11.35
12oz($0.95/oz)
TopCare NiteTime Mixed Berry Severe Cold & Flu Relief Liquid
Top Care Day And Night Time Cold & Flu Relief Combination Pack
$12.99
24oz($0.54/oz)
Top Care Day And Night Time Cold & Flu Relief Combination Pack
Vick's Severe Cold & Flu Day & Night Pack 2 Count 12 fl oz

Offer Inside!

$22.79
1ea($22.79/ea)
Vick's Severe Cold & Flu Day & Night Pack 2 Count 12 fl oz
Robitussin Severe Multi-Symptom Adult Liquid 4 fl oz
$10.69
4oz($2.67/oz)
Robitussin Severe Multi-Symptom Adult Liquid 4 fl oz
Dayquil Black Elderberry Flavored Cold & Flu Syrup

Offer Inside!

$17.99
12oz($1.50/oz)
Dayquil Black Elderberry Flavored Cold & Flu Syrup